اخبار
1390/9/22 سه شنبه اساسنامه سازمان بيمه سلامت به هيئت وزيران ارسال شده است خبرگزاري فارس: مديرعامل صندوق بيمه خدمات درماني كشور با اشاره به آمادگي صندوق‌هاي بيمه‌اي براي تشكيل سازمان بيمه سلامت در كشور گفت: اساسنامه اين سازمان به هيئت وزيران ارسال شده است و پس از تصويب اجرا مي‌شود.

خبرگزاري فارس: مديرعامل صندوق بيمه خدمات درماني كشور با اشاره به آمادگي صندوق‌هاي بيمه‌اي براي تشكيل سازمان بيمه سلامت در كشور گفت: اساسنامه اين سازمان به هيئت وزيران ارسال شده است و پس از تصويب اجرا مي‌شود.

 

دكتر محمدباقر هداوند در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا» با اشاره به آخرين اخبار در خصوص طرح پزشك خانواده اظهار داشت:‌ در حال حاضر در دو مرحله اعتبارات مورد نياز براي اجراي اين طرح به 3 استان سيستان و بلوچستان، خوزستان و چهارمحال و بختياري ارسال شده است.

وي تصريح كرد: صندوق بيمه خدمات درماني در دو مرحله، 5 ميليارد تومان براي واحدهاي بهداشتي و درماني استان‌هاي مورد نظر واريز كرده است.

هداوند ادامه داد:‌ بر اساس ماده 38 قانون برنامه پنجم توسعه صندوق‌هاي بيمه‌اي بايد تجميع شده و در نهايت سازمان بيمه سلامت تشكيل شود.

وي افزود: در حال حاضر اساسنامه سازمان بيمه سلامت پس از جلسات متعدد و با حضور نمايندگاني از وزارتخانه‌هاي بهداشت و رفاه و سازمان نظام پزشكي تصويب شده و به هيئت دولت ارسال شده است.

مديرعامل صندوق بيمه خدمات درماني كشور بيان داشت: پس از تصويب نهايي در هيئت دولت اساسنامه سازمان بيمه سلامت جهت اجرا به ساير صندوق‌ها ابلاغ مي‌شود.

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ